Cashflow maraton součástí Global Money Week 2024

01.12.2023

Global Money Week (GMW) 2024 přináší možnost zapojení do Cashflow maratonu, který bude probíhat v průběhu celého března 2024. Celonárodní akce s názvem Cashflow maraton vychází z deskové hry Cashflow od známého amerického investora, podnikatele, spisovatele a učitele Roberta Kiyosakiho. Máme pro vás připraveny dvě varianty zapojení. První možností je Zahrajte si Cashflow mezi sebou. Druhou variantou je přidat se dne 23. 3. 2024 na organizovanou soutěž ve vybraných městech, a to Praha, Brno a Olomouc v rámci Zahrajte si Cashflow s námi.

Desková hra Cashflow je simulací reálného světa z pohledu toku peněz. Učí nás, jak to udělat, aby peníze pracovaly pro nás, namísto toho abychom my celý život pracovali pro peníze. Každý, kdo se z opakovaného hraní Cashflow naučí finančním návykům bohatých lidí, má velmi vysokou šanci zbohatnout, pokud naučené principy uplatní ve svém životě.

Tak vytáhněte své deskové hry Cashflow ze šuplíku a registrujte se k Zahrajte si Cashflow mezi sebou. Staňte se pořadatelem nebo hráčem a uspořádejte herní skupinku 2-6 hráčů u jednoho hracího stolu. Nebo můžete zorganizovat hned několik hracích stolů najednou. Pořadatelem může znamenat i to, že zaregistrujete svou rodinu a hru si zahrajete doma. Hráčem můžete být i vy, kdo hru nemáte, ale chcete si ji zahrát. Více informací naleznete na našich stránkách ZDE: Zahrajte si Cashflow mezi sebou, kde najdete i registrační formulář.

Další možností je zahrát si organizovanou soutěž Zahrajte si Cashflow s námi, kdy pro vás připravujeme v Praze, Brně a Olomouci klání ve hře Cashflow o ceny. Máte zájem se přihlásit, učiňte tak klidně hned na stránkách ZDE: Zahrajte si Cashflow s námi.

Váháte s přihlášením, jelikož nevíte, jak se hraje Cashflow. Nevadí. Máme pro vás na stránkách yourchance o.p.s. připraveno instruktážní video investora Richarda Běláče, který hru názorně vysvětlí.

Realizační tým je připraven odpovědět na vaše dotazy, které můžete zasílat emailem na office@globalmoneyweek.info nebo telefonicky na čísle 721 962 930. Aktuálně nelze deskovou hru zakoupit volně v obchodech, proto se realizační tým bude snažit propojovat hráče s pořadateli a naopak.

Těšíme se na vaši registraci, ať už zvolíte jakoukoliv variantu.

Tradičními partnery yourchance pro realizaci GMW jsou Česká mincovna, Hraj s rozumem a Meatest.