Cashflow maraton v Praze zná prvního vítěze

25.03.2024

Měsíc finančního vzdělávání v České republice Global Money Week (GMW) 2024 je v plném proudu. Novinkou pro letošní rok se stalo zorganizování soutěže v deskové hře Cashflow od Roberta Kiyosakiho na akci Cashflow maraton v pražském obchodním centru Černý Most. Jednalo se o soutěž, kde pro nejlepší byly nachystány zajímavé ceny v podobě stříbrných chechtáků od České mincovny.

Zájemci se scházeli na centrálním náměstí v OC Černý Most již od časného rána. Ti nejlepší vydrželi hrát tři kola po dvou hodinách a byl to tedy doopravdy maraton. Ovšem soutěž byla otevřena i lidem, kteří zrovna procházeli kolem. A měli chuť se zúčastnit. Takto se přidala rodinka se dvěma dětmi, kdy rodiče se rozdělili každý s jedním dítětem a hráli jedno kolo soutěže.

Programem provázela Jana Merunková, která s lidmi, kteří se zastavili a nehráli deskovou hru Cashflow, probírala témata související s finanční gramotností. Dávala jim kvízy, například co je dobrý a špatný dluh. Rodiče díky tomu se svými dětmi probírali správné finanční návyky.

Spoluorganizátorem celé akce byl Richard Běláč, vášnivý hráč Cashflow a investor do nemovitostí, který pomáhal hráčům svými radami v průběhu soutěže.

První ročník organizované soutěže v Praze je za námi, ceny pro nejlepší jsou rozdány. Můžeme se tedy  už jen těšit na příště.


Akce proběhla za podpory našich partnerů